Ing. Martin Gabla

info@paraskola-odyssey.cz

Podbělohorská 2888/57, Praha 5

Úvodní strana / Dárkový certifikát

Nevíte si rady s dárkem? Mají Vaši blízcí narozeniny a chcete je opravdu překvapit? Darujte jim dárkový certifikát v podobě tandemového seskoku! Obdarovaní tak od Vás dostanou nezapomenutelný zážitek na celý život. Jen si představte jejich reakci při zjištění, co od Vás dostali. Možná tím splníte jejich celoživotní sen...

cert

Časté dotazy

• Kolik certifikát stojí?

Cena certifikátu na tandemový seskok je 3800,-. Nyní Vám však poskytneme SLEVU - 3690,- !!! Cena zahrnuje veškeré poplatky spojené s vyřízením Vaší objednávky, instruktáž, seskok z výšky 4000m. K certifikátu doporučujeme přikoupit profesionální ozvučený záznam seskoku na DVD společně s fotografiemi za cenu 1900,-.

• Jakou má dárkový certifikát platnost?

Platnost dárkového certifikátu je 1 rok od data vystavení. Dárkový certifikát je možné vrátit zpět do 1 měsíce od jeho objednání. Oproti certifikátu Vám poté budou peníze zaslány zpět.

• Jak si mohu certifikát objednat?
  1. Vyplňte objednávkový formulář. Co nejdříve Vám objednávku potvrdíme.
  2. zavolejte nám kdykoliv na infolinku 777 33 22 00
  3. zašlete poptávku na info@paraskola-odyssey.cz . My Vám obratem odpovíme
  • Jakým způsobem od Vás certifikát získám a jak zaplatím?

1. osobně - certifikát si můžete po domluvě vyzvednout v naší kanceláři, platba v hotovosti
  2. poštou - certifikát Vám zašleme na dobírku na Vámi stanovenou adresu (platit je možné i převodem)
  • Nevím, kdy si obdarovaný bude chtít skočit

Při koupi certifikátu není třeba předem stanovit konkrétní termín seskoku. Certifikát má neomezenou platnost a je přenosný.

• Jak si domluví obdarovaný termín seskoku?

Až se obdarovaný rozhodne kdy by chtěl využít svůj dárek, ať nás kontaktuje (kontakt je uveden na certifikátu). My už se poté s obdarovaným dohodneme na termínu, který mu bude vyhovovat. Certifikát tedy lze koupit nyní a využít třeba až za půl roku. Je dobré domluvit se minimálně 1 týden před seskokem.

• Lze seskok zdokumentovat?

K certifikátu nabízíme přikoupit natočení celého seskoku. Profesionální kameraman natočí vše od přípravy před seskokem, nástupu do letadla, 20min letu do výšky 4000m, výskoku a z bezprostřední blízkosti natočí i volný pád, otevření padáku a přistání. Do 30min po seskoku předáme ozvučené profesionální DVD i s fotografie. Obdarovaný se tak bude moci s Vámi podělit o Váš dárek.

Více častých dotazů a informacích najdete zde

JARNÍ SLEVY na DÁRKOVÉ CERTIFIKÁTY!

Flexibilní dárkové certifikáty - libovolný výběr letiště i termínu obdarovaným

V roce 2018 skáčeme každý týden od dubna do listopadu na všech letištích

NOVÉ - tandemové seskoky v Českých Budějovicích a Hradci Králové

V Kolíně a Příbrami skáčeme i ve všední dny!

Skáčeme z Turboletu L-410, AN-2, MI-8 a PAC 750!

Skáčeme v Příbrami, Kolíně, Mostě, Hořovicích, Prostějově, Českých Budějovicích a Hradci Králové

Stále přijímáme objednávky na tandemové seskoky - NEVÁHEJTE a využijte současné SLEVY

Ohlasy našich skokanů

• Milena S dobrým andělem za zády je to božské. Ahoj Tomáš S
  • S dobrým andělem za zády je to božské. Ahoj Tomáš S
  • Skvělý zážitek, skvělý parašutista, skvělý kameraman.Díky moc!!
  • POZNÁMKA WEBMASTERA: Některá nadšená prohlášení zákaznic nelze před 22 hod. publikovat.
  • Byl to můj nejkrásnější den v životě. Díky díky díky! Emil z Vyvolených